Když se rozzlobíme ,budeme zlí (Mizerové:-D)

Aiden

30. září 2007 v 18:37 |  Skupiny
Členové:
Wil Francis - vokál
Angel Ibarra - kytara
Nick Wiggins - basa
Jake Wambold - kytara
Jake Davison - bicí
Ex-členové
Max (Vocals)
Scott Cemens (Vocals)

Diskografie:
Our Gangs Dark Oath (2004)
1.Our Gangs Dark Oath
2. The Dawn Breaking Tide
3.Set My Friends On Fire
4. Pledge Resistance
5. Bridge Of Reason Shore Of Faith
6. Life I Left Behind
7.Looking Glass Eyes
8. Fifteen
9. Kid Becomes The Dream
10. Cold December
11.World Be Storm

Nightmare Anatomy (2005)

1.Knife Blood Nightmare
2. The Last Sunrise
3. Die Romantic
4. Genetic Design For Dying
5. Breathless
6. Unbreakable (I.J.M.A.)
7. It's Cold Tonight
8.Enjoy The View
9. Goodbye We're Falling Fast
10. This City Is Far From Here
11.See You in The Hell
Nové CD od Aiden - Conviction, bylo orientačně vystaveno vydání na červen letošního roku. Podle Francise je deska dosud největší a nejambicióznější album kapely.

Historie:
Aiden, kteří se pojmenovali podle toho malého kluka z filmu Kruh - Aidan, pocházejí ze Seattlu ve státě Washington. Kluci začali hrát na jaře 2003 a pouze s pěti písněmi už hráli svoji první show. Proslavili se po vydání své první desky Our Gangs Dark Oath. Aiden hrají emocore, emo/screamo, emo-punk. Píšou písně o bolesti, temnotě, nesmrtelnosti a nápravě. Píseň Die Romantic je věnována pro jejich přítele, jehož sebevražda je zapomenuta. a Genetic Design For Daying je takový dopis pro otce, který žádá o odpuštění.
Posledních 365 dní strávili Aiden v podstatě kompletně na turné - nejdříve v USA s The Audition a Bayside, pak v Evropě s The Hurt Process, znovu v USA s 30 Seconds To Mars, zpátky v Evropě s Bullet For My Valentine, poté opět v USA s H.I.M., krátce zpět v Evropě s Lostprophets, Angels And Airwaves a Underoath a celé letošní léto pak znovu po celých USA v rámci Warped Tour (např. s No FX, From First To Last nebo Anti-Flag). Začátkem června vyhlásil časopis Metal Hammer v Londýně výsledky své tradiční ankety Golden Gods Awards, a podle očekávání přisoudil Aiden ocenění "Best newcomer of the year"obou největšíchbritských rockových časopisů, Metal Hammeru a především Kerrangu! Kde prorazili i mimo jiné From First To Last, Panic! At The Disco a Angels and Airwaves. Následně pak vystoupili před stotisícovým davem na festivalech v Readingu a Leedsu, na hlavním pódiu vedle interpretů jako jsou My Chemical Romance, Fall Out Boy, Bullet For My Valentine, Taking Back Sunday, Muse, Slayer nebo Placebo. Vzápětí se rozjeli na vlastní 20-ti denní turné po Británii, z valné části dopředu vyprodané… Vloni v říjnu Aiden zahráli v pražském futuru po boku známějších Angličanů The Hurt Process.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama