Když se rozzlobíme ,budeme zlí (Mizerové:-D)

Love SMS na dobrou noc

30. září 2007 v 17:19 |  Citáty,Láska
*Když večer v lůžku uléhám, jen Tebe v mysli lásko mám. Moje srdce nechce spát, chtělo by se s Tebou smát!! Mám Tě moc a moc rád!!! Dobrou noc
*Pojď se mazlit, pojď si hrát, pojď se něžně milovat přitom Ti budu říkat tři krásná slůvka mám Tě rád. Ale Ty už chceš asi spát, tak Ti chci hezké sny a dobrou noc přát :-)
*Letí letí pusinka, sladká jako malinka. Letí jako holubička, která, až dosedne na tvá víška, políbí tě jako vánek a popřeje ti hezký spánek.
*Až budeš usínat a tvých rtů se dotkne lehký vánek, tak to bude polibek ode mě pro tvůj klidný spánek.
*Dobrou noc a krásné snění, přeje ten kdo s tebou není. Kdo myslí jenom na tebe a dívá se sám do nebe. Kdo vidí tam jen sám sebe a právě z toho ho tak zebe.
*Měsíček když na obloze svítí, chtěl bych ti do postýlky dát voňavé kvítí. Pusinku sladkou tobě dát a blízko tebe usínat. Vím, že to tak nemůže být, tak si nech o mně aspoň snít...
*Spíš dneska na břiše? Ne? A můžu tam spát já?
*Je temná noc a já pusu ti posílám, šeptám tvé jméno a tiše usínám.
*Ležím tu a usínám, na tebe a tvou lásku vzpomínám.
*Líbám tvé rty moc a moc, přeju ti tím dobrou noc!
*Jedno přání chci si přát, aby mé srdce vedle tvého už navždy mohlo usínat.
*Posílám ti zprávišku v temné noci, chtěl/a bych tě navždy mít jen ve své moci
*Je noc a ty už jistě spíš, že miluji tě jistě dobře víš!
*Spi sladce, už nemusíš se bát, svou lásku chci jen tobě dát.
*Vzpomeň si, než půjdeš spát, že tě někdo má moc rád
*Hvězdy na obloze svítí a já ještě nespím. Ty voníš jako kvítí a já na Tebe myslím. Chci s Tebou být a pusu sladkou dát Ti jen, u sebe Tě mít je můj velký sen! Dobrou noc:)
*Dívám se na nebe, hvězdy vychází. Jen jedna jediná mi tak schází. Ta malá hvězdička k zemi padá, přání nejtajnější splní Ti ráda!
*Sluníčko zapadá a mě napadá, že mi chybí tvoje rty.. Sluníčko zapadlo a mě napadalo, že mi chybíš vlastně jenom Ty! Posílám pusinku a přeju dobrou noc!
*Chybí mi Tvůj smích, chybí mi záblesk v očích Tvých, chybí mi Tvoje ruce, seš moje slunce. Chybí mi tvoje rtíky, ať se Ti zdají nádherné sníky- sníky o nás dvou, jak spíme spolu pod noční oblohou! Dobrou noc!
*Až budeš do snění odcházet za chvíli, Tvoji tvář pohladí jeden dotyk motýlí. Nelekni se, moje lásko, motýl má tu moc, přináši Ti polibek na dobrou noc!
*Venku už se zase stmívá, tak jak to každý večer bývá. Popřát chci Ti krásnou noc, usínat s Tebou chtěla bych moc! Cítit horké tělo Tvé, v postýlce mé zahřáté. Zavírat oči vedle tebe, to je přání, které mě zebe. Snad přijde den, kdy splní se mi tento sen. Dobrou noc
*Smím Tě políbit na tvářičku? Jen lehounce a pomaličku.. Vidět, jak se Tvé oči rozzáří a pak pohladit Tě po tváři. Tak spi už sladce, sni svůj krásný sen, po dlouhé noci políbí Tě zase nový krásný den! Dobrou noc!
*Z malinké postýlky, počítám andílky. Ty jsi ten jediný, co chybí mi stále víc, přál bych si Tě mít u sebe a mít jen a jen pro sebe! Dobrou noc!
*Starosti odlož na obláček, ať odveze je noční vláček.. Ať zdají se Ti samé pěkné sníky a ať polibky mé doletí na Tvé rtíky! Dobrou noc!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klik ,že ste tu byli

Klik 100% (39)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama